Інтерв’ю з Володимиром Фесенком. Навіщо Зеленському зустрічі з кожним «слугою народу» і чи розпустить він Раду

Dragon Capital via Facebook

Об этом сообщает Устав Груп

Политолог Владимир Фесенко

Dragon Capital via Facebook


Радіо НВ поговорило з відомим політологом Володимиром Фесенком про спроби президента Володимира Зеленського налагодити відносини з фракцією Слуга народу, можливість розпуску парламенту, рейтинги глави держави, відставку голови НБУ Якова Смолія та багато іншого.

Публікуємо скорочену та відредаговану версію його інтерв’ю.

Радіо НВ · Новий ранок: Володимир Фесенко про відносини Зеленського з нардепам та дивні кадрові рішення

— Напередодні стало відомо, що Володимир Зеленський планує провести зустріч із усіма депутатами фракції Слуга народу, щоби налагодити стосунки. Невже все так погано?

— Ні, не все погано. Я думаю, що ступінь суперечностей і проблем у стосунках між президентом і фракцією значно перебільшується. Так, існує, наскільки я розумію, певне непорозуміння між окремими керівниками Офісу президента й окремими впливовими людьми у фракції. У червні між президентом і депутатами виникла радше комунікаційна проблема, насамперед це було пов’язано з тим, що президент близько двох тижнів знаходився на самоізоляції через хворобу дружини, і саме в той момент відбувся збій з голосуванням щодо програми уряду.

А чому він відбувся? Раніше президент перед голосуванням за складні законопроєкти, щодо яких були суперечності всередині фракції (наприклад, по земельній реформі та деяких кадрових питаннях), зустрічався з фракцією і, що називається, віч-на-віч спілкувався з депутатами. І це допомагало в більшості випадків — майже завжди — вирішувати проблеми і забезпечувати належні голосування.

А в цьому випадку він спілкувався через екран, і саме це, на мій погляд і на думку деяких депутатів фракції Слуга народу, призвело до збою. Мені здається, що зараз президент хоче відновити цю комунікацію віч-на-віч, і по-друге, він хоче краще зрозуміти настрої всередині фракції. А це зробити оптимальніше не тоді, коли ти зустрічаєшся з більш ніж 200 депутатами, а з маленькими групами.

Передплатіть, щоб прочитати повністю

Нам необхідна ваша підтримка, щоб займатися якісною журналістикою

Передплатити Я вже передплатник
Перший місяць 1 ₴. Відмовитися від передплати можна у будь-який момент
Сыч

Віталий Сич, Головний редактор

Друзі, ми вводимо платний доступ до частини контенту НВ.

Ми гарантуємо, що на НВ ви не побачите просування інтересів політиків, бізнесменів і партій. Ви також ніколи не побачите тут прихованої комерційної реклами, яку називають джинсою.

Дякуємо всім, хто читає і підтримує нас.

Редактор: Олександр Стрельников

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/navishcho-zelenskiy-zustrichayetsya-tet-a-tet-zi-slugami-narodu-ta-chi-mozhe-rozpustiti-vr-novini-ukrajini-50098745.html”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.