Китай попередив США про можливі масові затримання американців

Американці в Китаї можуть несподівано виявитися порушниками китайського законодавства, йдеться в заяві КНР
Американці в Китаї можуть несподівано виявитися порушниками китайського законодавства, йдеться в заяві КНР


Китайські офіційні особи неодноразово і по декількох каналах робили попередження представникам уряду США

Об этом сообщает Политика


Влада Китаю застерегла американських колег від політики затримання китайських вчених в США. Пекін пообіцяв, що якщо така практика буде продовжена, то ця ж доля чекатиме американців в Китаї.


Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на чиновників США.


Китайські офіційні особи неодноразово і по декількох каналах робили попередження представникам уряду США, у тому числі через посольство США в Пекіні.


«США мають припинити переслідування китайських вчених в американських судах, інакше американці в Китаї можуть несподівано виявитися порушниками китайського законодавства», – йдеться в заяві.


Китай почав робити такі попередження цього літа після того, як в США було заарештовано відразу кілька китайських вчених, які відвідували американські університети для проведення досліджень. Вашингтон також звинуватив їх в ухилянні від імміграційної влади США.


Влада США з моменту початку торговельної війни з Китаєм досить упереджено ставиться до китайських вчених, які працюють в американських університетах. Офіційні особи США неодноразово звинувачували Китай в промисловому шпигунстві і спробі крадіжки інтелектуальної власності.


До слова, президент США Дональд Трамп також пообіцяв у разі перемоги на майбутніх президентських виборах назавжди покінчити із залежністю американської економіки від Китаю.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/kitay-poperediv-ssha-pro-mozhlivi-masovi-zatrimannya-amerikanciv-711981.html”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.