"Неоціненна користь для киян": Михайло Терентьєв про відкриття нового відділення екстреної медичної допомоги

Михайло Терентьєв з мером та депутатами УДАРу Віталія Кличка відкрили нове відділення екстреної медичної допомоги.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це депутат Київради та директор комунального підприємства "Інженерний центр" Михайло Терентьєв повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.
"Однією з головних моїх цілей є повне оновлення медичних закладів столиці! І я впевнений, що це реально можливо, адже ми не сбавляємо темп, а крок за кроком проводимо якісну модернізацію медустанов, враховуючи потреби не тільки пацієнтів, але й лікарів та працівників, що зараз, у часи пандемії, є надважливим! За підтримки мера Києва відкрилось відремонтоване Відділення екстреної медичної допомоги №8 на Якуба Коласа, 15А. Віталій Кличко особисто перевірив, як зробили капітальний ремонт, заглянув майже у кожен кабінет та дав високу оцінку побаченому. КП "Інженерний центр", яким я керую п’ятий рік поспіль, виступило замовником даних робіт, а результат, який ми отримали на сьогодні, – нове сучасне відділення – буде довгий час приносити неоціненну користь для киян" – говорить Терентьєв.


Також у нещодавньому інтерв‘ю депутат розповів: "У нас 16 проектів, які заплановані на наступні п’ять років для реалізації, серед них будівництво лікарні на Троєщині, реконструкція опікового центру на Лівому березі, реконструкція лікарні швидкої допомоги, реконструкція лікарні №4, створення підстанції швидкої допомоги, реконструкція туберкульозної лікарні в Гостомелі та багато інших не менш важливих для Києва об’єктів. До речі, на сьогоднішній момент, закінчили капітальний ремонт лікарні № 3 на Петра Запорожця, 26".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-10-21/neocenimaya-polza-dlya-kievlyan-mihail-terentev-ob-otkrytii-otdeleniya-ekstrennoj-medicinskoj-pomoschi/212468”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.