НАШІ ГРОШІ – Дружина лікаря з Кропивницького продала в район респіратори на чверть дорожче ринкуОлександрійська центральна міська Кіровоградської лікарня 12 листопада за замовила у ТОВ «Астор медікал» респіраторів чотирьох типів на 120 тис₴ Про це написав Павло Лісниченко в виданні «Гречка».

Об этом сообщает Компромат 2.0


Закупівлю провели за так званою коронавірусною процедурою, тобто без конкурентних торгів.


Відповідно до специфікації медики отримають 500 респіраторів з рівнем захисту FFP2 без клапана по 34 грн/шт., 1000 респіраторів FFP2 з клапаном по 36,5 грн/шт., 500 респіраторів FF3 без клапана по 43₴/шт. і 1000 респіраторів FFP3 з клапаном по 46 грн/шт. Весь товар підрядник має поставити до 1 грудня.


Варто зауважити, в системі ProZorro присутні безліч тендерів в яких аналогічний товар в той же період придбано за суттєво нижчими цінами. В середньому ринкова ціна на респіратори є нижчою на 10-15% від олександрійського контракту, однак є й дешевші пропозиції. Для прикладу Маловисківський центр первинної медико-санітарної допомоги замовив респіратори FFP2 без клапана вдвічі дешевше – по 14,9 грн/шт., а Хмельницька центральна райлікарня за респіратори FFP2 з клапаном віддає по 32 гривні за штуку. Вільшанському районному центру медико-санітарної допомоги вдалось підписати контракт на постачання респіраторів FF3 з клапаном по 24,9 грн/шт. Насамкінець Нововолинський ЦПМСД купив партію респіраторів FFP3 без клапана по 32 гривні за одиницю.


Враховуючи вище вказані ціни Олександрійська центральна міська лікарня могла б зекономити майже чверть від витраченого – близько 36 тисяч гривень.


Це вже не перший досвід співпраці олександрійського медзакладу та ТОВ «Астор медікал». Починаючи з жовтня між сторонами було підписано чотири договори на загальну суму 2,12 млн₴ Крім респіраторів фірма домовилася поставити медикам таблетовану сіль для пом’якшення води, розчини для дезінфекції гемодіалізних апаратів та власне апаратуру і витратні матеріали для діалізаторів. Крім вже згаданої олександрійської лікарні на території Кіровоградської області фірма має бюджетні замовлення з Кропивницькою міською лікарнею №2 ім. Святої Анни, обласним клінічним кардіологічним центром та міською лікарнею швидкої медичної допомоги.


«Астор медікал», попри те що було засноване лише в січні 2020 року, вже встигло отримати по Україні 49 замовлень та підписати контрактів на суму 73,19 млн₴ Попри місце реєстрації – Київ, власником фірми вказана Вікторія Шевчук, з пропискою у селищі Соколівському, поблизу Кропивницького. Вона є дружиною депутата Кіровоградської облради, завідувача хірургічним гастроентерологічним відділенням Кіровоградської обласної лікарні Олександра Шевчука, який заодно є й директором ТОВ «Астор медікал».


Джерело статті: “http://nashigroshi.org/2020/11/20/druzhyna-likaria-z-kropyvnyts-koho-prodala-v-rayon-respiratory-na-chvert-dorozhche-rynku/”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.