Перебував у реанімації 60 днів: у Києві від COVID-19 помер завідувач інфекційної реанімації

последние новости в Украине останні новини в Україні


Лікар Олександр Артемов помер від коронавірусної інфекції COVID-19. Він був завідувачем інфекційної реанімації 5-й лікарні Києва.

Об этом сообщает Руспрес

У реанімації медик перебував 60 днів. Про це 28 грудня у "Фейсбуці" повідомила лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська.

У публікації вона зазначила, що медик боровся з хворобою тривалий час. Артемова Голубовська назвала прекрасним лікарем і завідувачем, а також чудовою людиною.

Авторка повідомлення додала, що у Артемова був серйозний досвід. Голубовська назвала медика представником "старої школи": "Можна сказати, вихованець нашої кафедри. Коли ще кафедри щось значили в цій країні".

Пацієнт перебував у реанімації останні 60 днів. Артемов пропрацював завідувачем інфекційної реанімації спочатку в Олександрівській лікарні, потім — в 9 лікарні. Останні роки він був лікарем в 5 лікарні Києва.

Раніше ASPI news повідомляло, що президент України пояснив, хто платитиме за вакцини від COVID-19. Також експерти спрогнозували медичний колапс у 2021 році через COVID-19.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/perebuvav-u-reanimacii-60-dniv-u-kievi-vid-covid-19-pomer-zaviduvach-infekciynoi”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.