Зеленський обговорив з керівником Pfizer постачання вакцини в Україну

Президент України провів телефонну розмову з керівництвом фармацевтичної корпорації Pfizer — Зеленський обговорив з керівником Pfizer постачання вакцини в Україну
Президент України провів телефонну розмову з керівництвом фармацевтичної корпорації Pfizer


Голова правління Pfizer пообіцяв зробити все можливе, щоб Україна отримала перші партії вакцини за контрактом якнайшвидше

Об этом сообщает Редакция news


Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою правління, головним виконавчим директором фармацевтичної корпорації Pfizer Альбертом Бурлою.

Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Глава держави поінформував про поточну епідемічну ситуацію в Україні та плани влади щодо розгортання вакцинації проти Covid-19.

«Забезпечення вакцинації населення України безпечною сертифікованою вакциною є одним з наших пріоритетних завдань», – наголосив Зеленський.

Співрозмовники обговорили питання, пов’язані з укладенням контракту на постачання в Україну вакцини Pfizer/BioNTech у найкоротші терміни.

«Дякуємо, що зробили все можливе, щоб пришвидшити постачання вакцини Pfizer до України. Ми готові створити всі необхідні умови для використання вакцини. Covid-19 все ще залишається головним викликом для світу. Ми високо цінуємо, що фармацевтичні компанії борються за нас на передовій», – сказав Президент України.

Зазначається, що голова правління Pfizer пообіцяв зробити все можливе, щоб Україна отримала перші партії вакцини за контрактом якнайшвидше.

Вже відомо, що Україна є однією з тих країн, які будуть включені у першу хвилю розгортання ініціативи COVAX, щоб вакцинувати медичних працівників, старших людей, тих, хто безпосередньо спілкується з коронавірусними пацієнтами.

За останніми даними, Україна буде закуповувати вакцини від чотирьох виробників – Pfizer, AstraZeneca, Sinovac та Novavax.

Президент Зеленський також повідомив 8 лютого, що інформація про закупівлі російської вакцини є фейком.

Також Зеленський назвав категорії людей, які не мають права відмовитися від вакцинації.

Минулого тижня Україна отримала підтвердження щодо постачання 12 млн доз вакцин проти коронавірусу, повідомили 5 лютого в Офісі президента України. Поставки препарату мають початися протягом поточного місяця.

Читайте також: Коли сформується колективний імунітет. Що обіцяють виробники вакцин?


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/zelenskiy-obgovoriv-z-kerivnikom-pfizer-postachannya-vakcini-v-ukrajinu-735433.html”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.