У конфлікті з екс-дилером у Запоріжжі поставлено крапку – заява генерального представництва Mercedes-Benz в Україні

Дилер у Запоріжжі не виконував умов договору про прозорість інформації за контрагентами й бенефіціаріями, заявляли в корпорації "УкрАВТО"

Правомірність дій ПрАТ "АвтоКапітал" щодо розірвання дилерського договору з ТОВ "Автодім Запоріжжя" підтвердив Касаційний господарський суд України, ідеться в заяві, опублікованій сьогодні на сайті компанії.

Розглянувши касаційну скаргу ТОВ "Автодім Запоріжжя", суд залишив без зміни постанову Північного апеляційного господарського суду від 20 грудня 2018 року, отже, конфлікт між генеральним представництвом Mercedes-Benz в Україні та екс-дилером у Запоріжжі завершився на користь ПрАТ "АвтоКапітал", підкреслили в компанії.

"Відхилення касаційної скарги судом – підтвердження правоти ПрАТ "АвтоКапітал". Прозорість ведення бізнесу, чітке розуміння того, хто є нашими партнерами, і абсолютна законність завжди були і залишаються для нас пріоритетом. Ми вітаємо рішення, винесене судом, і раді, що в цій справі справедливість святкує перемогу, – цитує офіційна сторінка компанії у "Фейсбуці" керівника департаменту майнових відносин корпорації "УкрАВТО" Ігоря Сенюту. – Для нас вкрай важливо, щоб в очах усього суспільства була підтверджена наша репутація як компанії, що неухильно дотримується законів України і високих вимог нашого партнера".


https://www.facebook.com/mercedesbenzua/posts/2269847946408703

Дилер у Запоріжжі не виконував умов договору про прозорість інформації за контрагентами і бенефіціаріями, які є обов’язковими для всіх підприємств, які працюють із Mercedes-Benz, а після розірвання контракту поширив неправдиву інформацію про колишніх партнерів, заявляли в корпорації "УкрАВТО", структурним підрозділом якої є "АвтоКапітал".

У липні 2018 року Господарський суд Києва визнав недійсним розірвання договору між компанією "АвтоКапітал" та її колишнім регіональним дилером "Автодім Запоріжжя". В "АвтоКапіталі" з рішенням не погодилися й подали апеляцію.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/u-konflikti-z-eks-dilerom-u-zaporizhzhi-postavlena-krapka-zajava-generalnogo-predstavnitstva-mercedes-benz-v-ukrajini-811271.html”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.