На дні Шацького озера на Волині виявили дивовижну знахідку: фото

Унікальну гербову печатку XIX століття знайшли на дні одного з Шацьких озер та передали до Любомльського краєзнавчого музею.


Про це повідомляє "Апостроф" із посиланням на volyn.com.ua.


" Це — типова приватна печатка шляхтича першої половини ХІХ століття. Визначити, кому належить, можна лише випадково — на ній немає герба, а лише ініціали. Можливо, вона належала комусь із місцевих землевласників. На бронзовій підовальній (близькій за формою до овалу) печатці діаметром близько 20 мм зображено латинську літеру "R" та корону. Зі зворотного боку є вушко з отвором", — розповів доктор історичних наук Андрій Гречило, до якого музейні працівники звернулися за консультацією.Директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський вважає, що печатка виготовлена в єдиному екземплярі, що робить її унікальним експонатом.Як повідомляв "Апостроф" раніше, у високогірному районі Вірменії у некрополі Бовер I археологи виявили кістяк 20-літньої жінки-воїна у похованні доби Залізного віку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/culture/2019-12-03/na-dne-shatskogo-ozera-na-volyini-obnarujili-udivitelnuyu-nahodku-foto/181833”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.