Експерти назвали продукти, які не можна розігрівати через загрозу здоров’юДеякі продукти після приготування вже не можна розігрівати, серед таких експерти виділяють яйця і страви з них, гриби, м’ясо.


Думка фахівців з харчування з приводу повторної термічної обробки деяких продуктів і страв оприлюднив ряд видань. Зокрема, експерти порадили не розігрівати вже одного разу приготовані омлет і іншу їжу, у складі якої є яйця.


При розігріванні яйця не тільки позбавляються корисних для здоров’я властивості, у них починають формуватися канцерогени і токсини, які здатні викликати деформацію клітин, що веде до раку.


Також експерти не рекомендують розігрівати м’ясо: за їх словами, повторна висока температура руйнує найцінніше, що є в продукті – його легкозасвоювані білки. За тим же принципом не потрібно розігрівати холодний зварений буряк: він повністю втрачає свої вітаміни, коли його знову нагрівають.


Приготовлені гриби після розігрівання можуть привести до проблем з травленням.


Крім того, не можна розігрівати страви з картоплею. Чергова теплова обробка не тільки позбавляє цей продукт фактичної користі, але і робить небезпечним – у ньому утворюються речовини, які можуть погіршувати самопочуття, викликати симптоми харчового отруєння.


загрузка...


Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/60157”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.