У Росії відбулися навчання ядерних сил з учбово-бойовими запусками ракет

Путін доручив провести в Росії навчання стратегічних ядерних сил та систем попередження про ракетний напад

У Росії 11 жовтня за дорученням президента РФ Володимира Путіна відбулися навчання стратегічних ядерних сил з учбово-бойовими запусками ракет. Про це повідомила прес-служба міноборони РФ.

Під час навчань військові балістичні ракети запускали з підводних човнів, крилаті ракети повітряного базування, авіаційні керовані ракети – з Баренцева та Охотського морів. Окрім того, ракети запускали з літаків дальньої авіації, які базуються на аеродромах Енгельс, Українка та Шайковка.

Зазначають, що в навчаннях брали участь наземні, морські й авіаційні стратегічні ядерні сили та засоби системи попередження про ракетний напад.

У російському міноборони стверджують, що повністю виконали завдання навчань, уразивши всі навчальні цілі, а єдина космічна система і наземні радіолокаційні станції виявили всі запуски балістичних ракет підводних човнів.

У відомстві повідомили, що під час навчань перевірили систему управління військами та надійність проходження наказів всією вертикаллю управління.


https://www.facebook.com/mod.mil.rus/videos/257926488244839/

РБК зазначає, що РФ проводила схожі за масштабом навчання стратегічних ядерних сил у жовтні 2017 року, тоді в них брав участь президент РФ Володимир Путін. Під час тренування відпрацьовували взаємодію ракетних військ стратегічного призначення, атомних субмарин Північного і Тихоокеанського флотів і дальньої авіації повітряно-космічних сил РФ. Путін, за словами його прес-секретаря, здійснив запуск чотирьох міжконтинентальних балістичних ракет.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-rosiji-projshli-navchannja-jadernih-sil-z-uchbovo-bojovimi-puskami-raket-418627.html”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.