Глава КСУ з колегами влип у скандал з елітним житлом в Конча-Заспі

Відсторонений глава Конституційного суду України Олександр Тупицький, якому слідчі ГБР повідомили про підозру, незаконно продовжує жити в державному санаторії в Конча-Заспі.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це повідомив директор санаторію Олександр Гурін, передає телеканал "Україна 24".


Тупицький і ще двоє судей КСУ відмовляються залишати орендовані приміщення, незважаючи на те, що з ними розірвали договір через борги за квартплату, псування державного майна і самовільне захоплення землі. Вони чинять опір, подають позови до районних судів і не хочуть вивозити свої речі.


За словами директора санаторію, Тупицький не платив 5 місяців за користування і 6 місяців за комунальні послуги. Заборгованість становила майже 80 тисяч гривень. Річна зарплата глави КСУ становить до 5 мільйонів гривень. Борг він в результаті оплатив після рішення про виселення.


"Він далі продовжує блокувати наше рішення про звільнення цього будинку шляхом розміщення своїх особистих речей в цьому будинку", — розповів Гурин.


Також в санаторії жив син судді КСУ Олександр Литвинов, який залишив після себе приміщення з обдертими шпалерами, зламаними дверима і побитою плиткою. Тільки після заяви в поліцію він оплатив збиток. Поруч розташований котедж його батька. Олександр Литвинов незаконно збільшив свою орендовану ділянку на 7 соток.


"Всупереч закону, всупереч договору, він не мав права здійснювати ремонтні роботи на цій території. До чого це призвело? Тут знаходяться п’ять люків, ключових люків теплопостачання та водовідведення. І таким чином він просто блокує роботу наших служб", — заявив директор санаторію.


Крім цього в Конча-Заспі орендує квартиру суддя КСУ Ігор Сліденко. Він єдиний не виселився з будинку, який віддали під дитячий будинок.


Як повідомляв "Апостроф", Тупицький з сім’єю на новорічні свята відпочивав на королівської віллі в Дубаї. Добова оренда там складає більше 300 тисяч гривень.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2021-02-09/glava-ksu-s-kolegami-vlip-v-skandal-s-elitnyim-jilem-v-koncha-zaspe/222600”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.