Братущак: А ви готові до нового локдауну? Без нього знову не обійтися

Братущак: А ви готові до нового локдауну? Без нього знову не обійтися
Братущак: А ви готові до нового локдауну? Без нього знову не обійтися

А ви готові до нового локдауну? Тут нам цифри та графіки підказують, що без нього знову не обійтися. Останні три тижні йде стрімке зростання зараження на коронавірус. І що більш критично — значно збільшується госпіталізація. Як видно з графіку нині госпіталізація хворих — найвища за рік. І без якихось перспектив, що поширення коронавірусу якось зупиниться", — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише журналіст Олексій Братущак.

Об этом сообщает Правда ЮА

"Майже по всій Україні карантинні обмеження не працюють. Народ тупо забиває на них. Смертність нині на рівні осіннього періоду карантину вихідного дня.

Вакцинація провалена. Великі менеджери не лише не змогли закупити достатню кількість вакцин, вони навіть організувати вакцинацію не спромоглися. На папері план вакцинації є, виписана послідовність вакцинування різних груп. А на практиці вакцинують аби кого, щоб просто не викидати вакцину. Хаос. Помножений на антивакцинаторські настрої.

Організувати вакцинацію влада неспроможна. Контролювати дотримання елементарних карантинних норм влада неспроможна. Знову залишається лише один вихід — закривати країну.

Без жорстких заходів не обійтися. Це ми бачили на прикладі інших країн. Але ж у нас була особлива атмосфера, потрібно було покатушки в Буковелі продати, шкарпетки в торгівельних центрах купити. Ну ось отримали...", — завершує Братущак.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/443459-bratushchak_a_vi_gotovi_do_novogo_lokdaunu_bez_njogo_znovu_ne_obijtisja”

Политика

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.